Luxusná knižnica z dreva s dvoma zásuvkami

Cena: 3,842.40€
Bez DPH: 3,202.00€
Výrobca: Braid Concept
Kód produktu: 82.030
Vernostné body: 0
Dostupnosť: 7 - 21 Dní

Dostupné možnosti


Dizajnová knižnica so zásuvkami je vyššej cenovej kategórie, najmä z dôvodu kvalitného ručného spracovania dreva a jeho povrchovej úpravy. Skrátka celá uvedená knižnica je ručnej výroby s osobitým a individuálnym prístupom.

Luxusná knižnica z dreva s dvoma zásuvkami

Prezentovaná knižnica je ručnej výroby a je vyrobená z dreva. Farbu nábytku si môžete vybrať z troch prevedení: Mahogany, Taupe a Ivory. Táto dizajnová knižnica je vysoká 200 cm, hlboká 45 cm a dlhá až 100 cm. Vďaka jej rozmerom musíte uznať, že sa jedná o v celku veľký odkladací priestor pre knihy. Univerzálne prevedenie tejto knižnice jej dáva možnosť ju použiť v modernom ale aj v rustikálnom štýle vášho interiéru.

Bytové doplnky BRAID CONCEPT

Značka BRAID ma korene v dávnej histórii a jej začiatky sa datujú až v štyridsiatych rokoch, kedy veľmi zruční remeselníci v jednej malej dielni začali s výrobou tašiek a košov. Neskôr spoločnosť Maurizi doplnila túto výrobu o výskumné laboratória pre nábytok a bytové doplnky, ktoré mali za úlohu skúmať vlastnosti a rôzne techniky spracovania rozličných materiálov.

Konečným výsledkom tohto celého procesu je značka luxusných bytových doplnkov BRAID CONCEPT, ktorá spája remeslo a moderné techniky spracovania materiálov s cieľom vytvoriť vysokokvalitné produkty s unikátnym dizajnom, ktoré určite dajú vášmu interiéru osobitý charakter.

 

Rozmery
Výška 200cm
Šírka 100cm
Hĺbka 45cm
Prevedenie
Farba ivory, taupe, mahogany
Materiál drevo s povrchovou úpravou

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré